DÜNDEN BUGÜNE GÜVENEL!...

Güvenel

Güvenel Kaplin ve Kasnak San. Tic. ltd. Şti. 1973 yılında Çelikol kardeşler tarafından kurulmuştur. Faaliyetine kaplin, kasnak üretimiyle başlayan firmamız uzman ve kalateli kadrosuyla bugüne kadar siz müşterilerimize tam ve güvenilir hizmet vermektedir. Kaplin ve kasnaklarımız tesisimizde titiz bir çalışma ile üstün teknoloji ürünü olarak imal edilmektedir. Amacımız sahip olduğumuz yılların birikimi ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek,kendimizi sürekli yenileyerek ürünlerimizi daha geniş bir coğrafyaya yayarak büyümektir.

KALİTE

Güvenel Kaplin ve Kasnak Sanayi ürünleri, kalitesinden ödün vermeden çalışmaya devam eder.

HİZMET

İstenilen zamanda, istenilen kalitede, istenilen miktarda, en ekonomik koşullarda, deneyimli personeli günlük ve haftalık sevkiyat programları ile hizmeti ön planda tutan Güvenel Kaplin ve kasnak San. Tic.Ltd. Şti.her zaman, sonuna kadar arkasında durabileceği, kalitesinden ödün vermeden çalışmaya devam eder

GÜVEN

Faliyetine Kaplin ve Kasnak üretimiyle başlayan firmamız uzman vekaliteli kadrosuyla bugüne kadar siz müşterilerimize tam ve güvenilir hizmet vermektedir.